Liberato talk 2021

Udruga Liberato rezultat je posvećenosti, želje za djelovanjem te vjere u dobro danas i bolje sutra!

Stipo Margić, Predsjednik udruge Liberato

O NAMA

Mi smo mlada i dinamična udruga koju su 2019. godine osnovali studenti Sveučilišnog odjela za stručne studije u Splitu. Često naš početak volimo opisati kao trenutak kada su se strast prema inovacijama i predanost poboljšanju života osoba s invaliditetom spojili u jedinstvenu ideju.

Naša udruga sastoji se od mladog, ali talentiranog i motiviranog tima studenata koji su posvećeni stvaranju promjena što potvrđuju dosadašnji uspjesi. Osim što razvijamo tehnološke inovacije, ulažemo velike napore u razvoj mladih potencijala i podizanje svijesti o (društvenom) poduzetništvu, tehnološkoj kulturi, medijima i načinu upravljanja neprofitnim organizacijama.

Svojim radom se zalažemo za:

• uklanjanje barijera za uspješnu socijalnu integraciju mladih osoba s invaliditetom u društvo,
  • lakše uključivanje mladih i osoba s invaliditetom na tržište rada pružanjem edukacija u području tehničkih, digitalnih i poslovnih vještina i
  • poticanje mlade i osobe s invaliditetom na uključenost u radu društvene zajednice.

Ako dijelite našu strast za inovacijama i našu predanost stvaranju svijeta u kojem svi imamo jednake mogućnosti, pozivamo vas da nam se pridružite u našim naporima.

Osnovani
Volontera
Projekata
Članova

Studentski zbor Sveučilišta u Splitu
Sveučilište u Splitu
Sveučilišni odjel za stručne studije
Europski parlament

NAŠ MALI TIM

U srcu naše organizacije je talentiran tim pojedinaca koji je predan pozitivnom utjecaju.