UNIQA stipendija za učenike i studente s invaliditetom!

Stipo Margić

Written by: Stipo Margić

1 min read (159 words)

UNIQA osiguranje otvara natječaj za stipendiranje učenika i studenata s invaliditetom diljem Hrvatske, neovisno o školi ili studiju koji pohađaju.

Na natječaju za stipendiranje učenika i studenata s invaliditetom bit će odabrano sedam stipendista koji će za vrijeme trajanja ugovora o stipendiranju u razdoblju od godine dana primati mjesečnu stipendiju u iznosu od 230 eura za akademsku godinu 2023/2024.

Kandidati se mogu prijaviti najkasnije do 27. kolovoza na e-mail stipendiranje@uniqa.hr, a uz obveznu dokumentaciju koju trebaju priložiti uz prijavu prednost im mogu donijeti priloženi dokazi o postignućima u dosadašnjem školovanju, sudjelovanju na državnim ili međunarodnim natjecanjima na  području znanosti, umjetnosti ili sporta, preporuke nastavnika ili učitelja odnosno drugih stručnih osoba kao i dokaz o materijalnom statusu obitelji zbog kojeg je kandidatu otežan nastavak školovanja.

Više informacija o natječaju potražite ovdje.

Želimo mnogo sreće svima!

ObrazovanjeOsobe s invaliditetomStipendijaStudenti s invaliditetomsveučilišteUniqua osiguranje